Trzy siostry i jedna historia od Heather Morris

Czasy Auschwitz minęły, jednak żywe cały czas pozostaje wspomnienie oraz historie ludzi, którzy przeżyli tamte czasy. Auschwitz to miejsce, które stało się miejscem tragedii wielu osób. Te tragedie zostały zabrane przez niektórych do grobu, a przez innych zostały głośno opowiedziane. Warto wiedzieć, że Heather Morris to pisarka, która stworzyła niesamowitą historię o tym, co miało miejsce kiedyś. Historie, które opowiada w swoich książkach, są autentyczne, a najnowszą jest książka “Trzy siostry“.

Książka “Trzy siostry” od Heather Morris

Heather Morris to pisarka, która zaczęła swoją serię książkową w 2018 roku, kiedy to w księgarniach pojawiła się książką “Tatuażysta z Auschwitz”. Jest to książka, która powstała w trakcie, kiedy Morris pracowała w szpitalu w Malbourne. Historia Lalego Sokołowa stała się znana na całym świecie. Morris nie przestała tworzyć dalszych książek na temat tamtych strasznych czasów. Obecnie na rynku pojawia się kolejna pozycja, a jest nią książka “Trzy siostry”. Można tutaj dowiedzieć się, co stało się z trzema siostrami z pewnej żydowskiej rodziny, która musiała przeżyć czasy Hitlera i obozy pracy.

Trzy siostry od Heather Morris - co warto wiedzieć na temat tej książki?

“Trzy siostry” to książka, która została stworzona przez Heather Morris, jednak na podstawie autentycznych wydarzeń, które zostały opowiedziane pisarce. Książka dotyczy Magdy, Livi oraz Cibi. Są to trzy siostry, które zmierzą się z realiami okrucieństwa, głodu, nienawiści i nie tylko. Wszystko to tylko po to, by przeżyć. Auschwitz był miejscem, gdzie niemożliwe było normalne życie. Zamiast tego ludzie musieli się skupić tylko i wyłącznie na przeżyciu z dnia na dzień. Trzy siostry, które są głównymi bohaterkami książki, również skupiają się na przeżyciu. Książka nie jest zdecydowanie łatwa w odbiorze. Natomiast czytelnik wiele może zyskać, dzięki zapoznaniu się z tym, co było. Książka Morris jest już w księgarniach. Premierową książkę można zamówić wygodnie z dostawą do domu.