Abecadło z pieca spadło…

Cześć!

Dzisiaj przedstawiam ostatnią inspirację jaką stworzyłam w ramach współpracy z Eko-Deco. Po półtorej roku kończy się moja przygoda z projektem Design Team. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję współpracować z dziewczynami z Teamu, w takim doborowym towarzystwie tworzyło się świetnie!

Przejdźmy do pracy, którą dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować. Góra skrzynki to papier ryżowy upolowany swego czasu podczas wyprzedaży. Boki zostały mocno postarzone bejcą oraz wylakierowane.

Całość pomalowana moim ulubionym kolorem bejcy – mahoń. Chciałam aby po otwarciu skrzynki przyszła właścicielka krzyknęła „WOW” więc zaszalałam. Kremowe napisy to nic innego jak szablon i pasta strukturalna. Podpowiem, że warto zainwestować w klej tymczasowy do szablonów – praca staję się zdecydowanie łatwiejsza.

Okrągła deseczka to nic innego jak okrągła podkładka Eko-Deco. Koszt podkładki to tylko 1 zł a odpowiednio ją ozdabiając wygląda moim zdaniem świetnie! Podkładkę ozdobiłam serwetką w kwiaty a z tyłu podkleiłam przy pomocy kleju na gorąco koronką. Trzeba pamiętać aby odpowiednio robić zakładki aby wyszły falbanki.

Też lubicie takie proste a efektowne rozwiązania?

1

 

 

 

5

2

3

4

 

eko-deco