Sposób na przechowywanie ziół

Witajcie!
Nie wiem, jak u Was, ale moje ulubione zamówienia to takie, gdy klient mówi: „niech Cię fantazja poniesie”, wtedy czuję, że to hobby ma sens, ponieważ mogę „wyżyć się” artystycznie, a nie robić czegoś, co nie współgra z moimi standardami estetyki .Na szczęście nowa właścicielka skrzyneczki jest stałą klientką od początku mojej fascynacji techniką decoupage, więc akceptuje każdą moją wizję – grunt, żeby kolorystycznie pasowała do jej mieszkania.
Oto skrzyneczka na zioła:
1
2
 Wiedziałam, że koleżanka ma brązową kuchnię, więc skupiłam się na ciemnej bejcy, na którą szczoteczką do zębów nakładałam złoty bitum, ponieważ udało mi się też wyszpiegować, że ma złote dodatki.
4
5
Kolejny krok to decoupage  owalnej podkładki  EKO-DECO , którą ozdobiłam klasyczną serwetką z piękną różą i mocno przyciemniłam patyną w płynie oraz bitumem.
6
3
Pewną nowością  są dla mnie  szablony, dotychczas broniłam się przed nimi, jak mogłam, ponieważ byłam przekonana, że pasta strukturalna rozleje się pod wzorem, jednak od kiedy zainwestowałam w klej do szablonów w spreju okazało się, że to wcale nie takie trudne!

Podkładkę, której użyłam, znajdziecie  w sklepie EKO-DECO wśród dużego wyboru podkładek o różnych kształtach i rozmiarach:)

eko olga